Historie firmy

Firma KVAR interiéry a její pobočky pracují v oboru výroby a prodeje kuchyní a veškerého interiérového nábytku od roku 1997.

Petra Grösslova,Brnirov Pondělí, 01 Duben 2013

Poděkování. Vážený p.Mastný. Jsme velmi spokojeni s kuchyňskou linkou kterou jste nám dělal na míru v našem domě. Chválím vás za vysokou profesionalitu,rychlost vyrobení a vstřícnost.Protože máme z dřívějška na zakázku i jiné výrobky, hodnotím vás jako NEJLEPŠÍHO VÝROBCE a prodejce v západočeském kraji. Těším se na další spolupráci. Grösslova Petra. Moc vám fandím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

L. Šilhánová Čtvrtek, 20 Prosinec 2012

Děkuji za bleskurychlé dodání kuchyně ještě před Vánoci, díky tomu jsme měli opravdu krásné Vánoční svátky, a v nové kuchyni jsem byla druhý den jako doma. Děkuji celému kolektivu kuchyně KVAR za vstřícné jednání a přeji Vám hodně dalších spokojených zákazníku jako jsem já, rozhodně doporučím dále.

Lenka Švandová Čtvrtek, 19 Květen 2011 | Praha

Dobrý den!

Jelikož jsem byla velmi mile překvapená jak jednáním p. Boháče na kuchyňském studiu, tak zároveň i profesionalitou montážní party která k nám dorazila na montáž, tak ač tak většinou nečiním, dám sem mou zkušenost.

Kuchyň jsem objednávala koncem dubna, a je to již týden co mám kuchyň doma, a jsem moc a moc spokojená. Kuchyň jsme s p. Boháčem navrhli v mém stylu, je nádherná a hlavně vše funguje na 100%. Když jsme s p. Boháčem dělali návrh a ujišťoval mě že dělají v této cenové relaci nejkvalitněji, říkala jsem si že je to jen obchodní tah, ale opravu má p. Boháč pravdu, kuchyňská linka je velmi kvalitně udělaná, i sám manžel (Ing. ) se divil jak jim to vše pasuje na mm, nikde ani snítka, no prostě paráda.

Tímto bych chtěla p. Boháčovi a jeho kolegům poděkovat, jelikož za tu cenu vhledem ke kvalitě je to věc úžasná…

Díky a jsem s pozdravem

Švandová

Jana Strnadová Čtvrtek, 11 Červen 2009 | Plzeň

Kuchyň jsem obdržela přesně dle domluvy, je nádherná, jsem moc spokojená. Mohu kuchyně KVAR jen a jen doporučit…

 Admin komentář:

Děkujeme za zprávu, jsme velmi potěšeni že jste byla s našimi službami spokojená, a těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem

Kuchyně KVAR