Proč si vybrat nás?

Proč si vybrat kuchyň od naší firmy když je v regionu studií jako kvítků na louce?

Stačí pár bodů :

1) KVALITA

Nábytek přímo od výrobce na míru. Naše kuchyňské studio má vlastní výrobu.

V Plzeňském regionu je jen pár firem, které nepřekupují modulové skříňky většinou Polské produkce, ale vyrábějí linky přímo pro zákazníka na míru…

Naše kuchyňské linky vyrábíme z materiálů značkových firem EGGER, KRONOSPAN, KAINDL, TRACHEA, HEFAS, PROFORM a dalších, které si vyberete z velmi široké nabídky. Jen tak máme jistotu, že kuchyňská linka Vám bude sloužit mnoho let bez vad a problémů.

Používáme výhradně nábytkové kování značek Blum, Grass, Hettich. Zásuvky zajistí naprosto hladký pojezd s tlumením, u nich výrobce zaručuje DOŽIVOTNÍ záruku. Samozřejmostí jsou u nás tlumiče na panty na veškerá dvířka.

Nabídneme velmi široký výběr spotřebičů světových značek( Whirlpool, AEG, Zanussi, Elektrolux, Miele, Bosh, Siemens, Teka, Liebherr atd…), máme dlouholetá partnerství s velkoobchody s elektronikou, proto jsme schopni nabídnout velmi zajímavé ceny.

V oboru pracujeme profesionálně od roku 1994. Zúčastňujeme se řady výstav Spolupracujeme s řadou odborníků pro maximální možnou vzdělanost našich pracovníků.

2) FÉROVÉ A OSOBNÍ JEDNÁNÍ

Vašemu požadavku se budeme vždy věnovat osobně od návrhu, až po předání. Zajímají nás Vaše individuální nároky a požadavky.

Samozřejmostí u naší firmy je plnobarevný 3D návrh Vaší nové kuchyně.

V případě uzavření kupní smlouvy na dodávku kuchyně si prostor pro budoucí kuchyň přijede zaměřit náš pracovník, aby jsme si byli jisti, že dodávka kuchyně bude bez problémů, a po dokončení montáže budete moci Vaši novou kuchyň bez problémů používat.

Jako jediní v našem oboru nepožadujeme před dodáním kuchyně 100% platby předem. Jen u nás zaplatíte po podpisu smlouvy elektronickým převodem 50% z ceny kuchyňské linky, a zbylých 50% až po předání kuchyně, pokud bude vše v pořádku.