MODERNÍ KUCHYNĚ NA MÍRU – KVAR, PLZEŇSKÝ KRAJ

Kvalita materiálu je u moderní kuchyně a naší společnosti KVAR samozřejmostí. Trendem jsou pro moderní kuchyně přímé čisté linie a detaily – osvětlení, barvy, tvary. Často jsou u nás využívány bezúchytové způsoby otvírání skříněk a zásuvek nebo zajímavé varianty se zápustnými úchytkami. Oblíbené jsou také LED pásky, které decentně podsvicují poličky, které v kombinaci lesklých a matných materiálů a kontrastních barev působí opravdu skvěle.

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Kuchyni Vám vyrobíme přesně dle Vašich představ na míru, žádný atyp pro nás není překážkou. Rádi Vám vymyslíme a navrhneme kuchyň do prostoru s ostrůvkem, barem či jinými vychytávkami, ale i malou kuchyňskou linku do omezených prostor (bytových jader apod.) Jsme specialisty na výrobu kuchyně již přes 20 let.

Připravíme Vám grafický návrh kuchyně v 3D programu přesně podle Vaší dispozice. Po vytvoření grafického návrhu bude provedeno přesné zaměření prostoru pro kuchyni naším technikem.

Kuchyně

KUCHYŇSKÉ STUDIO V PLZNI

Vzorové kuchyně a vzorníky kuchyňských desek, úchytek, dřezů a baterií – nerezu, umělého kamene a ostatního příslušenství najdete na naší pobočce – v kuchyňském studiu v Plzni (Otýlie Beníškové 6).