Nábytek

NÁBYTEK NA MÍRU – KVAR, PLZEŇSKÝ KRAJ

Všemu předcházejí grafické návrhy. Následně vyrobíme interiér na míru – maximální individuální přístup k realizované zakázce. Máme své designéry, ale spolupracujeme také s externími architekty či přímo s architekty klienta tak, aby byl Váš nábytek jednoduše dokonalý.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ A ŠATNY

Nabízíme Vám zcela neomezené možnosti při organizaci Vašich úložných míst. Můžete si vybrat z nepřeberného množství provedení a následný výsledek na míru vestavíme přímo do Vámi požadovaného prostoru.
Najdeme pro Vás řešení, ať už máte velkou místnost, která umožňuje zřídit samostatnou oddělenou šatnu, nebo potřebujete menší vestavěnou či volně stojící šatní skříň.

Vyrobíme šatnu nebo skříň dle přesných rozměrů, které nám s požadavky dodáte. Takřka neomezená škála kombinací barev, dřevin a lakovaných povrchů je při výrobě nábytku samozřejmostí.

NÁBYTEK A TRUHLÁŘSTVÍ

Nábytek dodáváme do domů, kanceláří, penzionů, hotelů nebo obchodních center. Vyrábíme taktéž sériový kancelářský nábytek.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět požadavkům klienta. Proto nabízíme kompletní servis od první vizualizace produktu až po řešení všech doplňků. Ergonomii při navrhování přikládáme značnou váhu.